Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Aladdin Beach Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Aladdin Beach Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Aladdin Beach Resort jest świetnie przygotowanym obiektem wysokiej klasy w Hurghadzie, który zyskał już aprobatę wielu recenzentów. Jak wiadomo hotel to ważny element pobytu i powinien spełniać swoją rolę, zatem warto zaznaczyć, że Aladdin Beach Resort jest wytworem poświęcenia czasu kilku ekspertów z branży turystycznej. Należy też nadmienić, że spośród znanych hoteli odznacza się on okazjonalną ceną, a także wysoką jakością obsługi.

Aladdin Beach Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 9/10
Wyżywienie: 6/10
Atrakcje, animacje: 7/10


Aladdin Beach Resort jest przeznaczony do wypoczynku i jest fantastyczny, a jego atrybuty docenia grono klientów. Wiele osób uważa, że na dzień dzisiejszy nie ma skuteczniejszej metodologii projektowej, gdyż w tym przypadku najlepsi eksperci zrobili, co w ich mocy, by stworzyć Aladdin Beach Resort, który zaspokoi potrzeby najbardziej wybrednych turystów. Nie jest to banalny hotel, gdyż podczas projektowania wykorzystano wiele awangardowych pomysłów.


Cena za 7 dni: ‘8/10
Plaża: 7/10
Opinie na TripAdvisor: 6/10


Hotel Aladdin Beach Resort przeznaczony jest do wypoczynku i bez wątpienia jest znacznie lepszy niż inne w Hurghadzie hotele. Od tej chwili relaksowanie się stanie się mniej oczywiste i bez wątpienia inni też to zauważą. Jest to jedna z najczęściej wybieranych pozycji w naszym indeksie i proponujemy ją dla tych, którzy szanują najnowsze dokonania projektantów hoteli.

Od jakiegoś czasu dobra jakość jest istotna, bo kupujący narzekają na niską klasę hoteli. Aladdin Beach Resort to głównie dobry hotel i definiuje nowy kierunek, gdyż jest zupełnie inną architekturą w Hurghadzie, o czym świadczy popularność pozostałych miejscówek od tego właściciela. Przypuszczamy, że Aladdin Beach Resort spełni Twoje oczekiwania, a w dodatku warto wspomnieć, że wspomniany deweloper to lider w świecie hoteli.