Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Arabella Azur, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Arabella Azur, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Arabella Azur jest rewolucyjnym miejscem idealnym do wypoczynku, który już pozyskał zaufanie kilkuset osób. Wiadomo, że hotel to istotny element pobytu i musi być nowoczesny, zatem warto zaznaczyć, że Arabella Azur jest owocem poświęcenia czasu kilku specjalistów. Należy też podkreślić, że spośród wszystkich hoteli odznacza się on okazjonalną ceną i wysoką jakością.

Arabella Azur, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 9/10
Wyżywienie: 7/10
Atrakcje, animacje: 7/10


Arabella Azur dedykowany jest do wypoczynku i nie ma sobie równych, a jego atuty docenia grono klientów. Wiele osób uważa, że w chwili obecnej nie ma tak efektywnej metodologii architektonicznej, bo tutaj eksperci zrobili, co w ich mocy, aby zaoferować Arabella Azur, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających turystów. Tym razem nie jest to zwykły hotel, ponieważ podczas projektowania zaimplementowano mnóstwo nieszablonowych koncepcji.

Cena za 7 dni: 6/10
Plaża: ‘8/10
Opinie na TripAdvisor: ‘8/10


Hotel Arabella Azur jest idealny do wypoczynku i bezspornie jest bardziej opłacalny niż inne hotele. Wobec powyższego relaksowanie się stanie się mniej oczywiste, co nie umknie uwadze innych. Należy zaznaczyć, że jest to jedna z bardziej oryginalnych pozycji w naszym indeksie i zazwyczaj polecamy ją dla tych, którzy śledzą najnowsze dokonania projektantów hoteli.

Ostatniego czasu wysoka jakość jest szczególnie ważna, bo kupujący skarżą się na małą nowoczesność reklamowanych hoteli. Arabella Azur to głównie dobry hotel, więc zaprzecza tej regule, bo jest całkiem nową architekturą w Hurghadzie, co potwierdza popularność pozostałych hoteli pochodzących z tej korporacji. Przypuszczamy, że Arabella Azur sprawdzi się doskonale i należy też nadmienić, że wspomniany deweloper wie sporo na temat wypoczynku.