Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Bella Vista, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Bella Vista, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Bella Vista jest genialnie przygotowanym obiektem obecnym w Kraju Faraonów, który zyskał już uznanie wymagających turystów. Uważa się, że hotel to istotny element pobytu i nie może być przypadkowy, zatem warto zaznaczyć, że Bella Vista jest efektem poświęcenia czasu wielu ekspertów do spraw turystyki. Warto również wspomnieć, że od pozostałych hoteli odznacza się on dobrą ceną i poziomem oferowanych atrakcji.

Bella Vista, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 9/10
Wyżywienie: 6/10
Atrakcje, animacje: ‘8/10

Bella Vista został stworzony do relaksu i w tym okazał się niezrównany, o czym świadczą komentarze klientów. Wiele osób potwierdza, że póki co, nie stworzono nowocześniejszej metodologii architektonicznej, bowiem tutaj eksperci zrobili, co w ich mocy, by stworzyć Bella Vista, który wreszcie spełni oczekiwania wymagających osób. To nie jest taki oczywisty hotel, gdyż w projektowaniu zastosowano wiele alternatywnych koncepcji.

Cena za 7 dni: 6/10
Plaża: 7/10
Opinie na TripAdvisor: ‘8/10

Hotel Bella Vista jest idealny do relaksu, a recenzje w sieci potwierdzają – jest znacznie lepszy niż inne hotele. Od dzisiaj wypoczywanie okaże się bardziej nieszablonowe i dostrzegą to też inni. Należy dodać, że jest to jedna z lepiej ocenianych pozycji w naszym folderze i zazwyczaj proponujemy ją dla tych, którzy szanują najważniejsze dokonania architektów hoteli.

W dzisiejszych czasach jakość wiele oznacza, bo wszyscy narzekają na małą nowoczesność oferowanych hoteli. Bella Vista to głównie dobry hotel i definiuje nowy kierunek, bo jest zupełnie nowym obiektem w Hurghadzie, o czym świadczy jakość pozostałych miejscówek zbudowanych przez tę firmę. Jesteśmy przekonani, że Bella Vista zaspokoi Twoje potrzeby i warto też dodać, że jest dosyć niedrogi.