Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Continental, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Continental, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Continental jest zupełnie nowym miejscem idealnym do relaksu, który zwrócił uwagę wielu klientów. Wszyscy wiemy, że hotel to istotny element pobytu i musi być nowoczesny, zatem warto zaznaczyć, że Continental jest konsekwencją starań wielu specjalistów. Należy również nadmienić, że wśród znanych hotele wyróżnia się on atrakcyjną ceną, a również wysoką jakością obsługi.

Continental, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 5/10
Wyżywienie: ‘8/10
Atrakcje, animacje: 7/10


Continental najlepiej nadaje się do relaksu i wygląda obiecująco, a jego atrybuty docenia grono klientów. Ważne jest to, że na dzień dzisiejszy nie ma skuteczniejszej metodologii architektonicznej, bo w tym przypadku specjaliści zrobili, co w ich mocy, by dać nam Continental, który zaspokoi potrzeby osób trochę bardziej wymagających. Tym razem nie jest to banalny hotel, bo przy projektowaniu zaimplementowano dużo nieszablonowych patentów.

Cena za 7 dni: 7/10
Plaża: ‘8/10
Opinie na TripAdvisor: 7/10


Hotel Continental na razie niezrównany jest do relaksu i jak wielu klientów potwierdza – jest znacznie lepszy niż konkurencyjne noclegi w Hurghadzie. Dzięki temu obiektowi wypoczywanie będzie bardziej nowatorskie i bez wątpienia inni też to dostrzegą. Należy zaznaczyć, że jest to jedna z bardziej oryginalnych pozycji w wielu folderach i obecnie polecana jest turystom, którzy doceniają istotne dokonania architektów hotele.

Obecnie dobra jakość jest istotna, bo klienci uskarżają się na niską klasę promowanych hotele. Continental to w szczególności dobry hotel i spodoba się niemalże wszystkim, bo jest bardziej zaawansowany, o czym poświadcza jakość pozostałych miejscówek tej marki. Mamy nadzieję, że Continental okaże się niezawodny i należy również wspomnieć, że ten deweloper to ważny gracz w świecie hotele.