Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Dana Beach Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Dana Beach Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Dana Beach Resort jest fenomenalnym miejscem niezastąpionym do wypoczynku, który zyskał już uznanie wymagających klientów. Ponieważ hotel to ważny element pobytu i powinien spełniać swoją rolę, zatem warto zaznaczyć, że Dana Beach Resort jest konsekwencją poświęcenia czasu kilku ekspertów z branży turystycznej. Należy również podkreślić, że od pozostałych noclegów odznacza się on korzystniejszą ceną, a także klasą oferowanych atrakcji.

Dana Beach Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 9/10
Wyżywienie: 6/10
Atrakcje, animacje: 7/10


Dana Beach Resort jest przeznaczony do wypoczynku i wygląda obiecująco, a jego atrybuty docenia grono klientów. Istotne jest to, że w chwili obecnej nie ma tak efektywnej możliwości architektonicznej, bowiem tutaj najlepsi znawcy zrobili wszystko, aby zaprojektować Dana Beach Resort, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych turystów. Nie jest to banalny hotel, gdyż przy projektowaniu wykorzystano sporo nieszablonowych inicjatyw.


Cena za 7 dni: 7/10
Plaża: ‘8/10
Opinie na TripAdvisor: ‘8/10


Hotel Dana Beach Resort jest przeznaczony do wypoczynku, a opinie w internecie potwierdzają, że oferuje on dużo więcej niż konkurencyjne w Hurghadzie hotele. Można powiedzieć, że relaksowanie się okaże się bardziej nowatorskie i dostrzegą to też inne osoby. Należy dodać, że jest to jedna z bardziej oryginalnych pozycji w wielu folderach i chętnie polecamy ją każdemu, kto docenia najważniejsze osiągnięcia projektantów noclegów.

W dzisiejszych czasach jakość jest szczególnie ważna, bo ludzie użalają się na niską klasę dostępnych noclegów. Dana Beach Resort to w szczególności dobry hotel i będzie atrakcyjny dla wielu osób, gdyż jest zupełnie inną architekturą w Hurghadzie, o czym świadczy jakość pozostałych noclegów stworzonych przez tę firmę. Być może Dana Beach Resort będzie satysfakcjonującym wyborem i warto też nadmienić, że wspomniany deweloper to pionier w świecie noclegów.