Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Dawar El Omda, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Dawar El Omda, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Dawar El Omda jest genialnie przygotowanym obiektem w Kraju Faraonów, który wzbudził zainteresowanie recenzentów. Jak wszyscy wiemy, hotel to istotny element pobytu i nie może być przypadkowy, więc warto zaznaczyć, że Dawar El Omda jest uwieńczeniem poświęcenia czasu wielu specjalistów. Należy również podkreślić, że od innych hoteli wyróżnia się on atrakcyjną ceną, jak również wysoką jakością.

Dawar El Omda, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 5/10
Wyżywienie: ‘8/10
Atrakcje, animacje: 6/10


Dawar El Omda jest przeznaczony do wypoczynku i jest rewelacyjny, o czym świadczą komentarze klientów. Wyobraź sobie, że nie ma obecnie nowocześniejszej metodologii projektowej, bowiem tutaj uczyniono wszystko, by zaprojektować Dawar El Omda, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych turystów. To nie jest taki oczywisty hotel, ponieważ podczas projektowania zaimplementowano dużo nowatorskich inicjatyw.

Cena za 7 dni: ‘8/10
Plaża: 7/10
Opinie na TripAdvisor: ‘8/10


Hotel Dawar El Omda jest niezrównany do wypoczynku i w tej chwili jest doskonalszy niż konkurencyjne hotele. Od tej chwili relaksowanie się stanie się mniej oczywiste i bez wątpienia inni też to dostrzegą. Należy dodać, że jest to jedna z najlepszych pozycji w indeksie sklepu i chętnie polecana jest dla tych, którzy śledzą najnowsze osiągnięcia architektów hoteli.

Od jakiegoś czasu jakość ma szczególne znaczenie, bo wszyscy narzekają na niską rangę promowanych hoteli. Dawar El Omda to głównie dobry hotel i spodoba się niemalże wszystkim, bo jest całkiem nową architekturą w Hurghadzie, o czym poświadcza popularność pozostałych miejscówek pochodzących z tej korporacji. Mamy nadzieję, że Dawar El Omda sprawdzi się doskonale i warto też nadmienić, że wspomniany deweloper to lider w świecie hoteli.