Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Desert Rose Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Desert Rose Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Desert Rose Resort jest całkowicie nowym miejscem wysokojakościowym w Hurghadzie, który zdobył podziw recenzentów. Wiadomo, że hotel to ważny element pobytu i powinien spełniać swoją rolę, więc warto zaznaczyć, że Desert Rose Resort jest następstwem kilku lat praktyk w branży hotelarskiej. Należy również podkreślić, że spośród znanych noclegów odróżnia się on niską ceną, a także jakościowym projektem.

Desert Rose Resort, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 5/10
Wyżywienie: 7/10
Atrakcje, animacje: 6/10


Desert Rose Resort został stworzony do wypoczynku i w tym nie ma sobie równych, a jego atrybuty docenią wszyscy. Ważne jest to, że dotychczas nie było bardziej efektywnej metodologii projektowej, bowiem tutaj eksperci zrobili, co w ich mocy, aby zaprojektować Desert Rose Resort, który wreszcie spełni oczekiwania turystów nieco bardziej wymagających. To nie jest zwykły hotel, ponieważ podczas projektowania zastosowano rzeszę niebywałych rozwiązań architektonicznych.


Cena za 7 dni: ‘8/10
Plaża: 7/10
Opinie na TripAdvisor: 6/10


Hotel Desert Rose Resort jest przeznaczony do wypoczynku i jak wielu klientów potwierdza – proponuje on nieco więcej niż konkurencyjne hotele w Hurghadzie. Można zatem powiedzieć, że relaksowanie się nabierze nowego znaczenia i bez wątpienia dostrzegą to również inni. Należy dodać, że jest to jedna z najciekawszych pozycji w wielu folderach i zazwyczaj proponujemy ją tym, którzy śledzą najważniejsze dokonania architektów noclegów.

Ostatniego czasu niezawodność produktów ma duże znaczenie, bo ludzie narzekają na niską rangę proponowanych noclegów. Desert Rose Resort to w szczególności dobry hotel, więc zrywa z tym stereotypem, bo jest bardziej zaawansowany, co potwierdza popularność pozostałych miejscówek stworzonych przez tę korporację. Uważamy, że Desert Rose Resort będzie trafionym wyborem i warto również wspomnieć, że ten deweloper to pionier w świecie noclegów.