Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Iberotel Makadi Beach, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Iberotel Makadi Beach, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Iberotel Makadi Beach jest genialnie przygotowanym obiektem dobrej jakości w Hurghadzie, który wzbudził już zainteresowanie wymagających turystów. Jak wiadomo hotel to istotny element pobytu i musi być nowoczesny, zatem warto zaznaczyć, że Iberotel Makadi Beach jest efektem poczynań wielu specjalistów od hotelarstwa. Wśród znanych hoteli wyróżnia się on atrakcyjną ceną oraz wysoką jakością.

Iberotel Makadi Beach, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 6/10
Wyżywienie: ‘8/10
Atrakcje, animacje: ‘8/10


Iberotel Makadi Beach jest dedykowany do relaksu i w tym okazał się wyjątkowy, o czym świadczy zadowolenie klientów. Bez wątpienia, dotychczas nie było architektury wypoczynkowej tak dobrej, bowiem tutaj znawcy zrobili wszystko, by w ofercie pojawił się Iberotel Makadi Beach, który spełni potrzeby nawet najbardziej wybrednych osób. Ale nie jest to pospolity hotel, gdyż przy projektowaniu zaimplementowano mnóstwo unikalnych rozwiązań wypoczynkowych.


Cena za 7 dni: 7/10
Plaża: 6/10
Opinie na TripAdvisor: 7/10


Hotel Iberotel Makadi Beach jest specjalnie dedykowany do relaksu i jak wielu klientów potwierdza – proponuje on dużo więcej niż konkurencyjne noclegi w Hurghadzie. Za sprawą Iberotel Makadi Beach wypoczywanie nabierze nowego znaczenia i bez wątpienia inni też to zauważą. Jest to jedna z bardziej oryginalnych pozycji w naszym zbiorze i chętnie polecamy ją tym, którzy doceniają najważniejsze osiągnięcia architektów hoteli.

Od jakiegoś czasu niezawodność ma duże znaczenie, bo kupujący narzekają na małą atrakcyjność hoteli. Iberotel Makadi Beach to głównie dobry hotel i spodoba się wielu osobom, bo jest zupełnie nowym obiektem w Hurghadzie, o czym poświadcza popularność pozostałych miejscówek zaprojektowanych przez tę korporację. Uważamy, że Iberotel Makadi Beach okaże się niezawodny i należy również wspomnieć, że ten deweloper to istotny gracz w branży hoteli.