Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Shams Safaga, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Shams Safaga, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Shams Safaga jest fantastycznie przygotowanym obiektem niezastąpionym do wypoczynku, który zwrócił już uwagę najwybredniejszych turystów. Mówi się, że hotel to ważny element pobytu i powinniśmy móc wybrać najlepszej jakości, więc warto zaznaczyć, że Shams Safaga jest konsekwencją starań wielu specjalistów. Warto również podkreślić, że od pozostałych hoteli odznacza się on niewysoką ceną, a również poziomem oferowanych atrakcji.

Shams Safaga, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 7/10
Wyżywienie: ‘8/10
Atrakcje, animacje: 7/10


Shams Safaga został stworzony do wypoczynku i w tym okazał się najlepszy, a jego atuty docenia grono klientów. Wyobraź sobie, że dotychczas nie było architektury wypoczynkowej tak efektywnej, gdyż w tym przypadku specjaliści zrobili, co w ich mocy, by dać nam Shams Safaga, który spełni potrzeby osób trochę bardziej wymagających. Tym razem nie jest to powszedni hotel, gdyż przy projektowaniu wykorzystano dziesiątki pionierskich pomysłów.

Cena za 7 dni: 7/10
Plaża: ‘8/10
Opinie na TripAdvisor: 7/10


Hotel Shams Safaga na razie niezrównany jest do wypoczynku, a recenzje w internecie dowodzą, że jest doskonalszy niż konkurencyjne hotele. Można powiedzieć, że relaksowanie się będzie dużo bardziej nieszablonowe, co zauważą też inne osoby. Zresztą jest to jedna z lepiej ocenianych pozycji w naszym katalogu i chętnie polecana jest tym, którzy obserwują najnowsze osiągnięcia projektantów hoteli.

Od jakiegoś czasu jakość ma duże znaczenie, bo klienci skarżą się na niską klasę reklamowanych hoteli. Shams Safaga to w głównej mierze dobry hotel, więc kończy z tym stereotypem, bo jest bardziej pionierską architekturą, o czym poświadcza popularność pozostałych hoteli zbudowanych przez tę firmę. Być może Shams Safaga okaże się zadowalającym wyborem i należy również dodać, że ten deweloper wie wiele na temat wypoczynku.