Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Steigenberger Aqua Magic, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Steigenberger Aqua Magic, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Steigenberger Aqua Magic jest genialnie przygotowanym obiektem idealnym do wypoczynku, który wzbudził zainteresowanie wielu klientów. Bowiem hotel to istotny element wakacji i powinien być nowoczesny, zatem warto zaznaczyć, że Steigenberger Aqua Magic jest żniwem wielu lat praktyk w branży hotelarskiej. Od innych hoteli odróżnia się on atrakcyjną ceną, a także klasą oferowanych atrakcji.

Steigenberger Aqua Magic, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 5/10
Wyżywienie: 6/10
Atrakcje, animacje: 7/10


Steigenberger Aqua Magic jest przeznaczony do wypoczynku i w tym okazał się niezrównany, o czym świadczy zadowolenie klientów. Istotne jest to, że nie wybudowano dotychczas równie dobrej metodologii projektowej, bo tutaj eksperci zrobili wszystko, by pojawił się Steigenberger Aqua Magic, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wybrednych osób. Ale nie jest to powszedni hotel, bo podczas projektowaniu zaimplementowano mnogość nieszablonowych koncepcji.


Cena za 7 dni: 6/10
Plaża: 7/10
Opinie na TripAdvisor: ‘8/10


Hotel Steigenberger Aqua Magic przeznaczony jest do wypoczynku, a recenzje w sieci dowodzą – oferuje on dużo więcej niż inne noclegi w Hurghadzie. Dzięki Steigenberger Aqua Magic wypoczywanie stanie się mniej oczywiste i dostrzegą to też inne osoby. Jest to jedna z najlepiej ocenianych pozycji w wielu folderach i polecana jest klientom, którzy śledzą ostatnie dokonania architektów hoteli.

Od kilku lat niezawodność produktów ma duże znaczenie, bo kupujący skarżą się na niską klasę dostępnych hoteli. Steigenberger Aqua Magic to głównie dobry hotel, więc zrywa z tym stereotypem, bo jest obiektem nowoczesnym, o czym świadczy jakość pozostałych miejscówek tej marki. Uważamy, że Steigenberger Aqua Magic sprosta Twoim oczekiwaniom i należy też dodać, że jest dosyć niedrogi.