Wybieram Egipt > Hotele w Egipcie -opinie > Steigenberger Makadi, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Steigenberger Makadi, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Hotel Steigenberger Makadi jest świetnie przygotowanym miejscem do wypoczynku, który zwrócił uwagę wymagających turystów. Jak wszyscy wiemy, hotel to ważny element wakacji i musi być wysokiej klasy, zatem warto zaznaczyć, że Steigenberger Makadi jest następstwem kilku lat praktyk w branży hotelarskiej. Należy również podkreślić, że od pozostałych noclegów odróżnia się on okazjonalną ceną oraz klasą oferowanych atrakcji.

Steigenberger Makadi, Egipt, Hurghada – opinie, ceny i czy warto?

Lokalizacja: 9/10
Wyżywienie: 7/10
Atrakcje, animacje: ‘8/10


Steigenberger Makadi jest dedykowany do wypoczynku i jest znakomity, a jego atuty docenia grono klientów. Cała branża potwierdza, że nie wybudowano dotychczas tak efektywnej metodologii projektowej, gdyż w tym przypadku najlepsi specjaliści zrobili, co w ich mocy, aby w sklepach pojawił się Steigenberger Makadi, który w końcu sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających turystów. Nie jest to taki oczywisty hotel, ponieważ podczas projektowania zaimplementowano dużo alternatywnych patentów.

Cena za 7 dni: ‘8/10
Plaża: ‘8/10
Opinie na TripAdvisor: 6/10


Hotel Steigenberger Makadi przeznaczony jest do wypoczynku, a opinie w internecie dowodzą, że jest doskonalszy niż inne hotele w Hurghadzie. Można zatem powiedzieć, że relaksowanie się stanie się bardziej nieszablonowe, co nie umknie uwadze innych. Należy dodać, że jest to jedna z najlepiej ocenianych pozycji w naszym zbiorze i zazwyczaj polecana jest tym, którzy śledzą rozwój branży noclegów.

Od kilku lat dobra jakość jest istotna, bo kupujący skarżą się na niską klasę proponowanych noclegów. Steigenberger Makadi to przede wszystkim dobry hotel i definiuje nowy standard, gdyż jest zupełnie inną architekturą w Hurghadzie, co potwierdza popularność pozostałych noclegów zaprojektowanych przez tę korporację. Bez wątpienia Steigenberger Makadi okaże się niezawodny, a w dodatku warto nadmienić, że nie jest zbyt kosztowny.